درباره ما

بسمه تعالی

 گروه مهندسین پادیر فعالیت خود را درزمینه طراحی و ساخت واحد های مسکونی، اداری، تجاری از سال 1379 با مدیریت آقایان مهندس حسین ابراهیمی و مهندس حسن اسدنیا، زیر نظر کادری مجرب از مهندسین معمار و محاسب و مجری آغاز کرده و تاکنون با بهره گیری از توان مهندسین جوان موفق به طراحی و ساخت بیش از 2000 واحد مسکونی، اداری، تجاری در اقصی نقاط تهران بزرگ شده است که با بدست آوردن این مهم موفق به عضویت در انجمن انبوه سازان، اخذ رتبه سازمان برنامه بودجه در زمینه پیمانکاری ساختمان و تاسیسات و همچنین اخذ پروانه مجری از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گردیده است.

 

در حال حاضر تمرکز فعالیت های گروه مهندسین پادیر در ساخت ساختمان های لوکس با کاربری مسکونی و اداری در منطقه شمال شهر تهران می باشد که نمونه ای از پروژه های اجرا شده را می توانید در این سایت ملاحظه بفرمائید.

 

پروژه پاسداران 1: واقع در پاسداران - انتهای بوستان دوم - خیابان گیلان شرقی - پلاک 51

در زمینی به مساحت 330 متر مربع دارای 7 طبقه شامل 2 طبقه مشاعات و 5 طبقه دو واحدی مسکونی می باشد.

 

پروژه پاسداران 2: واقع در پاسداران - نگارستان ششم پلاک54

در زمینی به مساحت 400 متر مربع دارای 7 طبقه، شامل 2 طبقه مشاعات و 5 طبقه دو واحدی مسکونی می باشد.

 

پروژه پاسداران 3: واقع در پاسداران - انتهای بوستان دوم پلاک 8

در زمینی به مساحت 350 متر مربع دارای 7 طبقه، شامل 2 طبقه مشاعات و 5 طبقه دو واحدی مسکونی می باشد.

 

پروژه پاسداران 4: واقع در پاسداران - خیابان گیلان شرقی پلاک 16

در زمینی به مساحت 380 متر مربع دارای 7 طبقه، شامل 2طبقه مشاعات و 5 طبقه دوواحدی مسکونی می باشد.

 

پروژه نیاوران: واقع در نیاوران - خیابان باهنر- بعداز سه راه یاسر- خیابان مژده - خیابان احمدی زمانی خیابان آیت اله محمودی 2 پلاک 20

در زمینی به مساحت 600 متر مربع در 9 طبقه شامل 3 طبقه مشاعات که دارای لابی، پارکینگ، انباری، سونا و جکوزی، سالن اجتماعات، اتاق تاسیسات و سرایداری می باشد و 6 طبقه دو واحدی مسکونی به مساحت های 185 و 165 مترمربع می باشد - این ساختمان مجهز به سیستم اطفاء حریق، سیستم هوشمند و دوربین مدار بسته می باشد. نمای این ساختمان که شامل سه وجه کامل می باشد با طرح کاملا کلاسیک و تمام سنگ اجرا شده است.

 

پروژه چیذر: واقع در چیذر - میدان ندا - خیابان شهید هاشمی علیا پلاک 29

در زمینی به مساحت حدود 600 متر مربع در 8 طبقه شامل دو طبقه زیرزمین، پارکینگ وانباری و همکف یک واحد تجاری به مساحت 309 مترمربع که در حال حاضر در تملک بانک شهر می باشد و 5 طبقه 3 واحدی به صورت اداری احداث شده است.

 

پروژه فرمانیه: واقع در فرمانیه، خیابان سرتیپ سعیدی (مهماندوست) - بن بست مهمانکده پلاک 16

در زمینی به مساحت 745 متر مربع در 9 طبقه شامل 3 طبقه مشاعات که دارای: استخر - سونا و جکوزی - لابی - سالن اجتماعات - پارکینگ - انباری - اتاق تاسیسات و سرایداری می باشد و 6 طبقه دو واحدی مسکونی به مساحتهای 204 متر مربع می باشد. این ساختمان مجهز به سیستم کامل اعلام واطفاء حریق، سیستم هوشمند، دوربین مداربسته و دزدگیر می باشد. این ساختمان در حال حاضر در مرحله سفت کاری می باشد و تا پایان سال 1395 آماده تحویل خواهد شد.

 

پروژه تجاری ملارد کرج:

گروه مهندسین پادیر در سالهای اخیر که راستای اجرای پروژه های دولتی اقدام به ساخت 60 واحد مسکن مهر واقع در شهر جدید پرند نیز نموده است که در حال حاضر در مرحله بهره برداری می باشد که تصاویراین پروژه را ملاحظه می نمائید.

 

لازم به ذکر است پروژه های نامبرده تنها بخشی از فعالیت های این شرکت در سال های اخیر می باشد و پروژه های بسیار زیادی به صورت مشارکت و مدیریت پیمان در اقصی نقاط تهران اجرا شده است که تنها به اختصار نام برخی از آنها را می بریم.

پروژه مسکونی آقای اسفندیاری، یوسف آباد

پروژه مسکونی آقای عبدالصمدی، قلهک